Reisi eest tasumise võimalused

Meie reisi osavõtutasu saab tasuda mitmeti ning proovime oma reisijatele sel teel alati vastu tulla. Üldiste tingimuste kohaselt on ettemaks 500 eurot see "kolm tilka verd", mis tagab koha reisil. Ülejäänud reisitasu soovime saada 45 päeva enne reisi algust, kui hakkame välja ostma siselende, majutusi ning matku. 

Kes soovib, saab meile osavõtutasu kanda ka pikema perioodi vältel enne reisi - võime olla nn. "hoiupõrsas", kui osavõtutasu jaotamine pikema perioodi peale distsiplineerib ja aitab vajaliku summa kokkusaamisele kaasa. Selle eeldus on muidugi, et kogu osavõtutasu oleks tasutud enne reisi algust ning igale soovijale läheneme individuaalselt.


Lennupiletid sihtkohta

Pikad lennud oleme reisi hinnast lahutanud, kuna nende hind kõigub ajas oluliselt. Lennud kaugematesse sihtkohtadesse on tihti kallid ning soovime anda kõigile võimaluse hoida "silma peal" soodsatel lennupakkumistel ning võimaluse tekkimisel neid kasutada. Hoiame ka ise lennupakkumistel "kätt pulsil" ja hõikame meile silma jäänud sooduspakkumisi konkreetsele reisile registreerunud või reisi vastu huvi üles näidanud inimestele välja. Seega, kui mõni reis Sind kõnetab, anna meile sellest teada isegi siis, kui sa ei ole veel lõplikult otsustanud - võib juhtuda, et tulevad müügile supersoodsad piletid ning see võib anda viimase tõuke reisile tulla :)